|

Sukienka w kwiaty? Czemu nie !

Czym jeszcze może nas zaskoczyć ten piękny maj? Ponieważ pogoda jest niesamowicie zmienna. Od pięknie słonecznych i gorących dni po najchłodniejsze noce. Przyroda nas zaskakuje i życie też. Czasem jest ono przewrotne. Doceniajmy każdą dobra chwile, każdy piękny dzień, a nade wszystko osoby które nas otaczają. Ostatni czas wiele uczy i pozwala na złapanie oddechu. Trzeba znaleźć dobre strony każdej sytuacji.

W maju jest taki dzień, gdy możemy podziękować oraz docenić najważniejszą kobietę w naszym życiu – mamę! Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. Choć według nas, to nie konkretne okazje powinny przypominać nam o tym co ważne i jakie wartościowe osoby nas otaczają. Każdego dnia starajmy się być wdzięcznym za wszystko dobro, które nas spotyka.
Może chcielibyście zrobić komuś kwiatowy upominek w postaci jakiegoś malowanego dodatku? Mamy trochę pomysłów dlatego zaglądajcie tu do nas !

W ten piękny poranek zobaczcie kolejną odsłonę letniej zwiewnej sukienki. Wcześniejsza wersja żółta, a dziś odcień zieleni tak zwany Khaki. Jest to nienarzucający się kolor, a na nim delikatny biało czarny motyw, aby całość pasowała do wielu stylizacji. Delikatny bawełniany materiał pozwala na noszenie tej sukienki na wiele okazji.
Zieleń w każdym odcieniu jest moją ulubioną, a w zestawieniu z kolorowymi dodatkami to świetna baza do stylizacji. Bawmy się kolorami, materiałami zwłaszcza w tym pięknym miesiącu.

Dobrego dnia!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *