NIEPOWTARZALNE I ORYGINALNE RĘKODZIEŁO TWORZONE PRZY UŻYCIU NOWOCZESNYCH TECHNIK

Firma MALOWANY MIŚ powstała z myślą o naszych turystach, fascynatach Zalipiem, ale również o osobach twórczych szukających inspiracji. Aby sprostać oczekiwaniom oraz nie pozostawać z dala od dzisiejszej techniki tworzymy rzeczy za pomocą nowoczesnych technologii. Dzięki temu są one wykonane precyzyjnie i szybko. W naszej ofercie znajdują się produkty malowane w tradycyjne zalipiańskie wzory oraz niemalowane, gotowe do samodzielnego ozdabiania lub wykorzystania bez wzoru. Znajdą Państwo tutaj ozdoby mniejsze do 15 cm oraz większe gabaryty.

Firma bazuje na mocnej tradycji malarstwa i zdobienia różnych produktów kwiatami zalipiańskimi. W oparciu o te tradycje i wieloletnie doświadczenie, każdy przedmiot jest unikatowy i niecodzienny.

Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom i dopasować swoją ofertę do Waszych wymagań.  Realizujemy zamówienia indywidualne i hurtowe.

Oferujemy Państwu: ozdoby zalipiańskie, skrzynki i pojemniki, galanterię kuchenną, artykułu biurowe i szkolne z możliwością grawerowania, torby folklorystyczne, kartki okolicznościowe oraz realizujemy zamówienia specjalne  na różne okazje.

O FIRMIE