|

Torebki

W świecie, gdzie wszystko jest dostępne i wiele rzeczy nie ma swojego charakteru, a jest jedynie masową produkcją, brakuje możliwości wyrażenia siebie i swojego stylu.

Szukamy więc różnych możliwości, inspiracji, ale bardzo ważne jest aby czuć się dobrze w tym co się nosi. Nie musi być to coś konkretnego, może to być drobiazg, a czyni nas dumnym, pewnym siebie i zadowolonym.

Wszystkie te przemyślenia mieliśmy w  głowie podczas gdy, zaczęliśmy tworzyć. Pomysł był jeden, a jego realizacja trwała bardzo długo. Ponieważ nie da się dać komuś czegoś, czego samemu się nie sprawdzi….

 

 

I tak powstała seria unikatowych torebek ręcznie robionych. Ozdabianych z wielką czułością i precyzją przez malarkę zalipiańską Bogusławę Miś, która jest inicjatorką całego zamieszania 🙂

Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom torebki są drewniane, w różnych kolorach, odpowiednio wyścielane w środku. Starannie dobrane paski odpowiednio współgrają ze wzorem na torebkach.

Drodzy Państwo, zapewniamy że posiadając naszą ekskluzywną torebkę, będziecie mogli wyrazić siebie i swój indywidualny styl.

Nasze produkty są wyjątkowe i unikatowe! Choć prezentujemy kilka z nich to możecie być pewni, że to tylko początek, ekskluzywnych dodatków ozdabianych motywami zalipiańskimi.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *