|

Wiosenna sukienka, dla

To już maj i coraz cieplej! Od rana słoneczko głaszcze nas swoim ciepłym dotykiem. Czy czujecie już te piękne poranki i cieplejsze powiewy w ciągu dnia? Długie wieczory przy ognisku, śpiewy ptaków…. Oh rozmarzyłam się trochę.

W związku ze zbliżającym się latem już dziś zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy!

Gdy byliśmy dziećmi mama malowała nam bluzeczki. Pojawiały się tam, różne postacie z bajek i oczywiście motyw kwiatowy. Były to świetne ubrania, przede wszystkim dlatego że nikt nie miał takiej koszulki! Oryginalne, nietypowe. Zachwycały kolorami.

Przez lata malowałyśmy różne materiały, realizując specjalne zamówienia. My same mamy stroje ludowe ręcznie malowane.

Ale do rzeczy! Wraz z tak pięknym początkiem majówki przychodzimy do Was z nowymi propozycjami. W naszym asortymencie od dawna są dostępne piękne malowane ręcznie bluzeczki, sukienki i wiele akcesoriów robione głównie na zamówienie naszych klientów.

Zapoznajcie się z bawełnianymi sukienkami. Świetnie sprawdzają się w noszeniu na co dzień oraz na specjalne okazje. Dzięki odpowiednim farbom do tkanin można je swobodnie prać w pralce, wraz z innymi rzeczami.

Na początek żółta sukienka na grubszych ramiączkach. Wzdłuż guziczki, tworzą ozdobę całości. Dzięki paseczkowi podkreśla figurę. Pasek z materiału pozwala na swobodne wiązanie go w odpowiedni dla nas sposób.

Wszystkie kwiaty są ręcznie malowane. Motyw w kolorze czarno brązowym z dodatkiem białych akcentów podkreśla walory sukienki. Piękne duże kwiaty połączone delikatnymi wydłużonymi liśćmi nadają lekkości i elegancji.

Piękne sukienki dedykowane dla osób odważnych, a przede wszystkim dla lubiących wygodę i nietuzinkowość. Sukienka wykonana z największa starannością i dbałością o szczegóły czyni ją wyjątkową.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *